Kolejnice pro hotely s deseti letou zárukou

Společnost Forest Group nabízí nespočet možností pro zastínění oken, a to i speciálně pro hotely a další ubytovací zařízení. Ať už se rozhodnete pro motorizované závěsné systémy, rolety nebo manuálně ovládané kolejnice, nabídnete Vašemu hostu jedinečnou kombinaci moderních a kvalitních závěsových systémů se snadným použitím.

Systém CS: Contract System

Tento systém zaujme svou nenápadností a zároveň vysokou funkčností, kdy uveze až 15 kg látky na metr, ale i přesto si uchová perfektní kluznost jezdců a pozdvihne tak hotelovou místnost na vyšší úroveň.

  • Ruční ovládání závěsu
  • Pro všechny typy závěsů střední a těžké hmotnosti
  • Možnost kolejnici ohnout
  • Mimořádně tichý provoz
  • Hladký a snadný pohyb
  • Prémiová kvalita
  • Záruka 10 let
Kolejnice pro hotely
Kolejnice pro hotely

Dodejte Vašemu pokoji styl se sérií DS: Design System

Dodejte svým pokojům styl pomocí řady Design: DS, DS-XL, DS-XL LED a DS-XL LED Motorised.

Firma FOREST rozšířila svůj systému DS o systém DS-XL®, který je robustnější verzí, kterou lze instalovat jak do stropu, tak na stěnové konzole. Dalším rozšířením nabídky DS, je DS-XL LED s příjemným podsvícením, které zvyšuje soukromí hostů a DS-XL LED motorised, která nabízí ovládat celý systém přes dálkový ovladač, či chytrý domácí systém.

Komfort na vyžádání: FOREST Shuttle – motorizovaný systém

Systém, který předčí očekávání všech v oblasti chytrých řešení. Pro hotely po celém světě nabízí tento motorizovaný systém právě firma FOREST Group. Jedná se o motorem ovládané kolejnice s možností připojení i do domácího systému, možností jsou i další vychytávky jako ovládání hlasem, systém One Touch (motor se spustí jemným zatažením za závěs), samozřejmostí je tichý chod motoru a elegantní design. Navíc systém FMS+ nabízí možnost zabudování motorické kolejnice i do sádrokartonu.

Majitelé hotelů se vždy snaží ve svých ubytovacích zařízení navodit pocit domácího prostředí. Hosté již chytré technologie dobře znají a proto velmi ocení motorizovaný systém kolejnic, které s deseti letou zárukou nabízí právě firma FOREST Group.

Kolejnice pro hotely
Kolejnice pro hotely

Vylepšete zážitek pomocí hlasem ovládaných závěsů

Své kolejnice můžete nyní ovládat pomocí mobilního zařízení nebo dokonce hlasovým příkazem. Dnes, díky moderní technologii v chytrých telefonech stále více hotelů nabízí svým hostům přístup k pokojům prostřednictvím aplikace pro chytré telefony. Částečně proto se virtuální asistenti jako Alexa, Siri a Google Assistant stávají standardem v pohostinství. Funkce Wi-Fi umožňuje snadnou integraci motorizovaného závěsového systému do těchto inteligentních zařízení a plynule zapadá do moderního trendu.

Perfektní zastínění díky řadě MCS

Vícekanálový systém MCS nabídne Vašim hostům perfektní zatemnění okna díky možnému překrývání závěsů, kterého docílíte díky tří drážkové či dvoudrážkové kolejnice. Čelo které může být přidáno k tomuto profilu perfektně dotvoří celý systém.

Kolejnice pro hotely
Kolejnice pro hotely

Plynulý tvar vlny v hotelových interiérech: Forest Wave

Systém Forest Wave je dalším doplňkem pro závěsové systémy značky FOREST. Vzhled vlny dodá interiéru šmrnc a osloví Vaše hosty nejen v hotelovém pokoji, ale i v dalších prostorech jako jsou lobby, recepce, konferenční a zasedací místnosti. Systém může být instalován na všechny výše zmíněné závěsové systémy.