Zastoupení Ruther & Einenkel

Společnost Ruther & Einenkel GmbH & Co.KG, založená v roce 1880, v uplynulých letech zaujala mezinárodní soutěž v textilním odvětví a v současné době se může ohlédnout na úspěšné umístění .

V průběhu globalizace se profil požadavků výrazně změnil a diferencoval. Před lety byl rozhodující pouze rychlý dodací termín a nepřetržitě vysoká kvalita za zajímavou cenovou hladinu.

Paralelně k tomu další kritéria. Flexibilita, tvořivost nebo schopnost inovovat , například s cílem využít budoucí trhy a poskytnout jim dlouhodobou podporu. Ruther & Einenkel se díky nejmodernější technologii tkaní a dokončovacích prací a rozsáhlému know-how ve všech oblastech vyvinul v dobře známého, efektivního a na budoucnost orientovaného dodavatele pro textilní průmysl.

Kromě rozsáhlého sortimentu pro domácí textilní průmysl se společnost stále více věnuje novým a inovativním úkolům. Stejně jako v oblasti ochrany před sluncem, technických textilií nebo automobilového průmyslu.

Základem nových, inteligentních produktů a tím i úspěchu na trhu je vysoce kvalifikovaný a motivovaný tým, intenzivní vytváření sítí s vědeckými výzkumnými ústavy a úzká spolupráce s celosvětovými partnery.

S nadšením a odhodláním Ruther & Einenkel nadále čelí budoucnosti. Nárok "vyrobený v Německu" znamená zároveň poslání a povinnost!