Hamotec produkty

O technologii závěsů HAMOTEC s profilem

O nás

Společnost HAMOTEC je jedním z předních poskytovatelů, pokud jde o řešení okenních dekorací, záclonových a stínicích systémů. Naše počátky sahají až do konce padesátých let. Počáteční jiskra byla vynálezem VS57. Zkratka je zkratka pro stopu 1957.

Vize

Naše vize určuje směr a náš cíl. Potvrzuje naše tvrzení, že patří ke špičce ve všem, co děláme. Je základem společnosti se společnými hodnotami. Naše vize a hodnoty vedou naše zaměstnance ve všech rozhodnutích, které dělají ve své každodenní práci. Hodnoty jsou nezapomenutelné, osamocené a vhodné pro HAMOTEC, protože tvoří naši firemní kulturu.

Filozofie

Naše firemní filosofie žijeme s našimi zákazníky, dodavateli a partnery. Od založení naší společnosti jsme vyrostli na jeho základech. Především nastavujeme kvalitu našich výrobků, našich služeb, použitých základních materiálů, vybavení a našich partnerů. Protože kvalita nemá jinou možnost. HAMOTEC byl vždy zodpovědný za zákazníky, obchodní partnery, zaměstnance, životní prostředí a region. V HAMOTEC je poctivost a profesionalita kapitalizována. Sortiment vždy přizpůsobujeme potřebám zákazníka s přihlédnutím k novým trendům a technikám. Cítíme se také spojeni s regionem zajištěním pracovních míst a vytvářením nových prostřednictvím investic.

Profily Hamotec AG