Zstoupení Bandex

BANDEX je společnost specializující se na záclonové pásky a úzké tkaní s dlouholetými zkušenostmi v samém srdci Evropy

Společnost BANDEX, založená v roce 1955, se může ohlédnout na více než 60 let zkušeností. Historicky se společnost specializovala na výrobu pásek používaných v zipu, ale o dvě desetiletí později se změnila na výrobu opaskových pásek. V průběhu let společnost BANDEX neustále rozšiřovala svůj sortiment a dnes je jedním z předních specialistů na výrobu vysoce kvalitních pásek záclonových hlav. Produktové portfolio zahrnuje více než 500 standardizovaných produktů, ale navíc nabízíme našim zákazníkům individuální řešení. Pochopení přání a požadavků našich zákazníků, hledání kreativních a inovativních řešení a rychlost jejich realizace - to jsou nejvýraznější rysy naší společnosti.

Kromě zaměření na opaskové pásky na trhu s domácím textilem BANDEX neustále sleduje vytvoření druhé klíčové oblasti činnosti v úzkém tkaní, zejména „technických pásek“, které se již používají v různých průmyslových odvětvích. Společnost BANDEX se ve svém úsilí zaměřuje především na zakázková řešení pro jednotlivé zákazníky. Naším cílem je porozumět konkrétním úkolům zákazníků a přispět k jejich úspěchu prostřednictvím kreativního a efektivního řešení navrženého naší společností. Za tímto účelem jsme schopni zpracovat téměř jakýkoliv materiál. Díky naší kompetenci ve třístupňovém tkaní jsme schopni uspokojit i ty nejsložitější požadavky.

BANDEX je středně velká společnost s plně integrovanou výrobou. Proto můžeme zaručit rychlou reakci na konkrétní požadavky zákazníků. Mnohé výrobky jsou ihned k dispozici skladem.

V roce 2010 převzali BANDEX tři současní partneři Andreas Geiger, Martin Grübener a Johann Schallert. Jako malý a střední podnik se sídlem v samém srdci Evropy as výrobky „Made in Austria“ si plně uvědomujeme, že musíme intenzivním úsilím rozlišovat na nejvyšší kvalitu, komplexní servis a optimální rychlost, jakož i efektivní výrobu za optimální cenu. . A to je přesně to, za čím stojíme!

Bandex tým

fl až r. Andreas Geiger, Johann Schallert, Martin Grübener

V roce 2012 jsme získali nový areál závodu v Koblachu v západní oblasti Rakouska. Na ploše cca. Prostory o rozloze 9 000 m2 mají podlahovou plochu cca. 4.500 m2. V těchto prostorách jsme již založili sídlo společnosti, sklad, balicí a expediční oddělení, které se nachází v centru významných evropských dopravních spojení a centra hraničního trojúhelníku, kde se schází Rakousko, Švýcarsko a Lichtenštejnsko. V roce 2017 bude po dokončení adaptačních a rozšiřovacích prací v tomto závodě integrována i nejmodernější výroba.

Bandex sídlo