Forest Group

Všechny kolejničkové systémy Forest jsou distribuovány a instalovány na trhu po celém světě, a to v 75 zemích. Naší filozofií není pouze prodej systémů Forest, my chceme být součástí i po jeho nainstalování. Proto se řídíme tímto sloganem "zvyšování kvality; každou instalaci najednou".

Forest je nejen znám vysokou kvalitou výrobků, ale i technickou a marketingovou podporou. Náš technický tým je dobře vzdělaný a schopný proškolit váš personál pro prodej našich systémů. Na stránkách Forest je možné stáhnout si detailní informační systém. Najdete tam také designové kolejnice Forest, dobře známých designerů a architektů, které jsou dodávány specializovaným dodavatelům po celém světě. Forest kolejnice jsou všestranné a schopné ohybu. Kolejnici je možno ohnout ručně či strojově a dá se připevnit na zeď nebo strop, díky univerzálním držákům "Smart Click".

Patentované jezdce "Click-on" jsou navrženy speciálně, a to tak, aby zajistily hladký a snadný průjezd. Součástí našeho sortimentu jsou k dispozici také motorizované systémy a modulární "Systém Kontroly".

Po celá léta lidé vyvíjí vášeň, vášeň pro věci, které děláme my i vy, a to je to, proč vášeň tvoří rozdíl.

V České republice zastupuje firmu Forest, firma AluDeco rails s.r.o.

Technická podpora

S naším vlastním výzkumem a vývojem, jsme schopni okamžitě reagovat na měnící se situaci na trhu. Většina našich systémů jsou z našeho vlastního vývoje a jsou patentovány. Všechny systémy jsou navrženy s funkčností a z těch nejlepších materiálů. Forest je 100% zaměřen na trh stínící techniky a chápe požadavky zákazníků.Všechny technické informace a specifikace našich systémů lze nalézt v našich prospektech. Najdete v nich pokročilé technické informace pro motorizované systémy, kde jsou vlastní návody (v angličtině).Náš prodejní a vývojový tým je schopen reagovat na trh a vaše požadavky a názory. Náš podpora je Vám neustále k dispozici. Kromě toho provádíme pravidelná školení našich zaměstnanců a zákazníků. Školení provádíme nejen na produkty, ale také na nástroje k ohýbání kolejnic. Všechny systémy Forest (včetně motorizovaných systémů), jsou jednoduché a lze je lehce ohýbat. Ohýbací zařízení je také navrženo, aby šlo přizpůsobit podmínkám u zákazníka.Šikovná aplikace, která umožňuje snadný přístup k našim systémům i v chytrých telefonech. Všechny brožury pro projektování, montáž vodítek a mnohem více tak máte k dispozici ve vašem mobilním zařízení, ať jste kdekoli. Nyní je k dispozici nová kategorie: informační architekt, který obsahuje všechny relevantní specifikace. Aplikace je k dispozici v App Store a Google Play .